آیات قرآن، قانون جذب را تأیید می‌کند!

قانون جذب حقیقت این جهان است. قانون جذب یکی از مهترین قوانین جهان هستی است. همه آنچه که به عنوان قانون از آن یاد می کنیم، بدون شک باید نشانه هایی از آن در قرآن نیز آمده باشد. زیرا آیات قرآن همان قوانین جهان هستی هستند که بی کم و کاست، توسط قانون گذار (خداوند) به قلب پیامبر(ص) نازل شده است.

اکنون مواردی را که در قانون جذب توسط اساتید موفقیت بیان شده با آنچه که در کتاب قرآن ذکر شده است، مقایسه می کنیم. بررسی این موارد قطعا ایمانمان را به اینکه قرآن از سمت یک نیروی برتر است و همچنین به درستی قانون جذب بیشتر خواهد کرد.

قرآن کتاب قانون است!

  • قانون جذب می گوید: برای رسیدن به خواسته هایمان، ۹۹ درصد تلاش ذهنی لازم است و ۱ درصد اقدام عملی. خداوند در قرآن می گوید: ۹۹ درصد ایمان و هدایت خداوند است و ۱ درصد عمل صالح است.
  • قانون جذب می گوید: داشتن احساس خوب راه رسیدن به خواسته هایمان است. در قرآن کلمه حُزن (به معنای غم و اندوه) هر جا در قرآن آمده است با – لای نفی – آمده است. قرآن را که می خوانیم متوجه می شویم هر کجا که پیامبران یا افراد مومن دچار غم و اندوه می شوند، به روشهای مختلف به آنها می گوید غمگین نباشید. زیرا قانون اصلی جهان هستی می گوید: احساس خوب = اتفاقات خوب و احساس بد = اتفاقات بد. قانون برای همه یکسان است. پیامبر خدا هم که باشی وقتی دچار غم و اندوه شوی، لاجرم اتفاقات بد را تجربه خواهی کرد.
  • قانون جذب می گوید: عبارات تاکیدی مثبت را بارها و بارها تکرار کنید تا به احساس خوب برسید. خداوند توصیه می کند: تا می توانید قرآن را بخوانید (فَاقْرَءُوا مَا تَیَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ آیه ۲۰ سوره مزمل). زیرا آیات قرآن شامل عبارات تاکیدی مثبت و باورهای قدرتمندکننده فراوان است.
  • در قانون جذب می گویند جهان (کائنات) شما را به خواسته هایتان می رساند. اما آنکه به خداوند ایمان دارد، نمی گوید کائنات یا جهان، بلکه می گوید خداوند است که من را به خواسته ام می رساند. خداوند است که می گوید ادعونی استجب لکم.

قرآن و قانون جذب

قرآن و قانون جذب

به خداوند اعتماد کنیم!

خداوند هر لحظه در حال هدایت همه موجودات است. طبق وعده خداوند در قرآن ان علینا للهدی. خداوند همه خواسته های ما را در لحظه اجابت می کند. همه خواسته ها بدون آنکه صلاحی در نظر گرفته شود توسط خداوند تایید می شود.

تنها کافیست با خواسته مان هم فرکانس شویم. کافیست فاصله ای را که بین ما و خواسته مان وجود دارد را طی کنیم. این فاصله فرکانسی تنها با احساس خوب پُر می شود. احساس خوب نیاز دارد به کنترل ذهن. توانایی کنترل ذهن همان است که قرآن آن را تقوا می نامند.

پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی “قانون جذب تبدیل به توهم شده است! خداوند قانون جذب را در قرآن چگونه تعریف کرده؟” مطالعه کنید.

لینک مقاله

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
گره گشائی پروین اعتصامی!
نوشتهٔ بعدی
داوود(ع) برای چه اشتباهی از خداوند طلب آمرزش می‌کند؟ داستان ۹۹ گوسفند دو برادر چه بود؟
فهرست