• برای پاسخ به سؤالات، لازم است ابتدا از اینجا وارد سایت شوید یا اگر تاکنون ثبت نام نکرده‌اید، فرم عضویت را تکمیل نمائید.
  • به عقاید دیگران احترام بگذاریم، نظر خود را بیان کنیم و سعی در تخریب افراد نداشته باشیم.
  • از بحث‌‌های بی نتیجه خودداری کنیم و به دنبال قانع کردن دیگران نباشیم. طبق قانون:شخصی را که در مدار آگاهی‌های ما نیست، نمی‌توانیم با اجبار وارد مدار خودمان کنیم.
  • به کمک فِلش‌های کوچک سبز و قرمز به سؤالات دوستانتان امتیاز بدهید.
  • اگر گزینه اشتراک (قابل نمایش برای اعضای سایت) را تیک بزنید، زمانی که شخصی به این سؤال پاسخ دهد، از طریق ایمیل به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
Avatarزهرا محمدی پرسیده شده در 1 ماه پیش
سلام استاد عزیز ۸ ماهه که خواهرم در سن ۳۷ سالگی بر اثر سانحه ی تصادف که به شدت همه ی خانواده رو غرق در ناراحتی کرده از پیش ما پر کشید و رفت استاد جان هیچ کدوم از اعصای خانواده اصلا ی ک بار هم خوابش رو ندیدن فقط ی نفر بین خانواده خوابش رو زیاد میبینه هفته ای یکی دوبار به خوابش میاد ولی بقیه نه میخواستم ببینم چی میتونه باشه که به خواب هیج کس جز اون ی نفر نمیاد
البته خواهر زاده ها هم در حد یکی دو مرتبه دیدن ولی بین خواهر ها ی خواهر هست که خیلی خوابش ر میبینه ولی بقیقه خواهرها و پدرو مادر اصلا نمیبینین میخواستم ببینم شما میتونین دلیل ش چی میتونه باشه سپاسگزارم از شما
تاکنون 1 پاسخ داده شده است.
امیر طبسیimanhamechizast پاسخ داده شده در 1 ماه پیش
سلام.. خوابهایی که می بینیم ریشه در اتفاقاتیه که برامون افتاده، ملاقات هایی که با افراد داشتیم و مهمتر از همه اینها، باورهای ماست.. این موارد در زندگی هر کسی متفاوته و همین تفاوت باعث میشه هر کسی یجور خواب ببینه..
در مورد موضوع شما، شخص فوت شده ثابته.. اما تجربه های هر کدوم از شما با اون شخص متفاوته.. باورهای شما درباره مرگ متفاوته، مخصوصا باورهای مذهبی تون..
پس این کاملا طبیعیه که یا خوابه اون شخص رو نبینید یا خوابهای متفاوتی دریاره اون مرحوم ببینید..
نکته مهم اینه که بعد از مرگ ارتباط ما با دنیای مادی قطع میشه.. پس دنبال یک دلیل خاص و مشخص برای اینکه چرا توو خواب خواهرم میاد اما در خواب ما نمیاد، نباشید..
انشااله روح خواهرتون در آرامش و غرق در نور الهی باشه
فهرست