[ زمان مورد نیاز برای مطالعه‌ متن زیر: فقط < 1 دقیقه

معجزه فقط برای پیامبران نیست. هر کدام از ما می‌توانیم یک معجزه باشیم.شاید با خودتان بگوئید چگونه ممکن است؟ به نظر شما وقتی دنیایی به ظاهر ثابت را می‌توانیم با افکار و باورهایمان تغییر دهیم. آیا این چیزی کمتر از معجزه است؟!

عصای موسی(ع) تبدیل به اژدها شد. لحظه‌های خشک و بی‌روح زندگیِ ما هم می‌تواند تبدیل شود به لحظه‌های شاد، تبدیل شود به لحظه‌‌های پُر از هیجان و لذت. آیا این تبدیل شدن کمتر از معجزه‌ی عصای موسی(ع) است؟!

وقتی با تغییر درون من، جهان من هم تغییر می‌کند. آیا این کمتر از معجزه‌ی پیامبران است؟!

باید خودم را باور کنم. باید قدرت‌ درونم را باور کنم. باید باور کنم که من معجزه‌ی خداوندم. همان خُدایی که قدرت این را داشت که عصای چوبیِ خشک را تبدیل به اژدها کند، همان خدا، همان خدا به من قدرتش را داده است تا من به هر چه که می‌خواهم تبدیل شوم!

قبل از اینکه خیلی دیر شود، عصایِ درونمان را به زمین بیاندازیم. قبل از اینکه خیلی دیر شود، بندگی کنیم. شاید فردا دیر باشد. شاید فردا دیگر فرصت تغییر نباشد. شاید فردا … .

امیر طبسی _ انسان توحیدیعدّه کمی، آنچه گفته شد را باور می‌کنند..

عدّه‌ی کمتری، به آنچه گفته شد عمل می کنند..

و همان عدّه‌ کمتر، بیشترین نتایج را می‌گیرند..

نکته مهم: چنانچه درباره مطلب بالا، سؤال یا ابهامی دارید، از بخش “پرسش و پاسخ قرآنی” سؤال خودتان را مطرح کنید تا بنده و سایر اعضای سایت به سؤال شما پاسخ دهیم. به سؤالات مطرح شده در کامنت‌های این صفحه، پاسخی داده نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

از رحمت خدا ناامید نشو
فهرست