من عاشق شدم!

folder_openپادکست‌ها
[ زمان مورد نیاز برای مطالعه‌ متن زیر: فقط < 1 دقیقه

اساتید موفقیت رمز رسیدن به خواسته‌ها را عزت نفس می‌دانند. قرآن هم این موضوع را تأیید می‌کند و بارها در آیات مختلف، کرامت ما را به ما گوشزد می‌کند.

بارها می‌گوید ما مسجود ملائکه بوده‌ایم. بارها می‌گوید زمین و آسمانها مُسخر شما شده است. هر کدام از این آیات بخشی از عزت نفس ما را تقویت می‌کند.

هر کدام از این آیات می‌خواهد بگوید: ای انسان عاشق خودت باش! چون تو ارزشمندی. فارغ از هر برچسبی که خودت یا دیگران به تو می‌زنند! فارغ از اینکه چقدر اشتباه مرتکب شده‌ای.

به اندازه‌ای که این آیات را باور کنیم به همان اندازه نتیجه می‌گیریم. به اندازه‌ای که ارزشمندی خودمان را باور کنیم، نتیجه می‌گیریم. به اندازه ای که عزت نفس در ما رشد کند، نتایج زندگی ما هم رشد می‌کند.

امیر طبسی _ انسان توحیدیعدّه کمی، آنچه گفته شد را باور می‌کنند..

عدّه‌ی کمتری، به آنچه گفته شد عمل می کنند..

و همان عدّه‌ کمتر، بیشترین نتایج را می‌گیرند..

نکته مهم: چنانچه درباره مطلب بالا، سؤال یا ابهامی دارید، از بخش “پرسش و پاسخ قرآنی” سؤال خودتان را مطرح کنید تا بنده و سایر اعضای سایت به سؤال شما پاسخ دهیم. به سؤالات مطرح شده در کامنت‌های این صفحه، پاسخی داده نمی‌شود.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Avatar
  لیلا داوری
  تیر 17, 1400 8:30 ق.ظ

  بسیار زیبا و تحسین برانگیز برای باور عزت نفس و اعتماد به نفس ، باور اینکه ، من عاشق خودم ، خود درونم هستم و همیشه خودم رو تماشا میکنم و نظاره گر خودم هستم و از زنده بودن ، و زندگی کردن در لحظه به لحظه در هر کجا که هستم لذت میبرم و سپاسگزارم
  و خودم رو همین طوری که هستم دوست دارم و سپاسگزار خالقم هستم که مرا در این جسم خارق العاده و در این کره خاکی باشکوه ، مرا به زیباترین شکل ممکن خلق نمود تا زیبایی هاو شادی‌های این جهان مادی رو تجربه کنم و لذت ببرم ، سپاسگزارم و سپاسگزارم از شما

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست