وقتی به زندگی خودمان یا اطرافیانمان دقت می‌کنیم، گاهی شک می‌کنیم که آیا واقعا قانون کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز در زندگی ما اجرا می‌شود؟!

شک و تردید به قوانین خداوند، از عدم درک درست ما از قانون نشأت می‌گیرد. خداوند در قرآن بارها تأکید می کند که سُنت های الهی تغییرناپذیرند. سُنت های الهی برای همه یکسان اجرا می شود.

پس اگر در ظاهر می بینیم که پروازهای ناهمجنسی اتفاق می‌اُفتد، این تنها ظاهر داستان است. اما حقیقت این است که اتفاقات بیرون از ما، بازتاب درون ماست. ما از درون اطرافیانمان و حتی گاهی خودمان هم، آگاه نیستیم.

پس این موضوع را هر بار به خودمان یادآوری کنیم: هرگز به قوانین خداوند شک نکنیم، به درک و فهم خودمان از قانون شک کنیم.

تعریفی که ما از کلمه همجنس داریم با تعریف قانون، تفاوت دارد. ما همجنس را تنها در ظاهر می بینیم. اما قوانین خداوند، اولا به درون، توجه می کند، ثانیا همجنس را شبیه به هم معنا نمی کند، بلکه مُکمل هم معنا می کند!

درست شبیه جذب دو آهنربا به یکدیگر. قطب های همجنس از هم دور می شوند و قطب های ناهمجنس (مثبت و منفی) جذب یکدیگر می شوند.


قانون جذب – جذب مکمل هاست

در آهنربا، ظاهر داستان این است که غیرهمجنس‌ها جذب یکدیگر می شوند، اما در حقیقت آهنربا مکمل خود را جذب می کند. مکمل مثبت در آهنربا، منفی است.

اگر به درون خود سفر کنیم، اگر به خودشناسی برسیم. می بینیم قانون کبوتر با کبوتر، باز با باز، دقیق و بی نقص در حال اجراست. اگر از شرایط پروازمان راضی نیستیم، به قوانین شک نکنیم، درون خود را اصلاح کنیم.

امیر طبسی _ انسان توحیدیعده کمی، آنچه گفته شد را باور می‌کنند..

عده‌ی کمتری، به آنچه گفته شد عمل می کنند..

و همان عده کمتر، بیشترین نتایج را می‌گیرند..

نکته مهم: چنانچه درباره مطلب بالا، سؤال یا ابهامی دارید، از بخش “پرسش و پاسخ قرآنی” سؤال خودتان را مطرح کنید تا بنده و سایر اعضای سایت به سؤال شما پاسخ دهیم. به سؤالات مطرح شده در کامنت‌های این صفحه، پاسخی داده نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

سریع ترین و بهترین روش جذب خواسته ها
فهرست