خانه و ماشین هدف خلیفه خدا!

سلام به همه همراهان سایت امیر طبسی دات کام. امیدوارم ثروت و نعمت بی انتهای خداوند در لحظه به لحظه ی زندگی تان جاری باشد. مقاله امروز درباره مقامی است که خداوند به شما عطا کرده است. همان مقام و مرتبتی که همه فرشتگان را به سجده کردن در برابر شما واداشت. وقتی می دانید شما جانشین خداوند بر روی زمین هستید دیگر ناامیدی چرا؟ دیگر فقر و بدبختی چرا؟ دیگر سختی و مشکلات چرا؟

انسان فراموش کار است. ریشه کلمه انسان از نسی می آید یعنی فراموشکار. پس لحظه به لحظه باید بخاطرش آورد که خلیفه خداوند بر روی زمین یعنی خوشبخت ترین آدم روی کره زمین بودن. یعنی برگزیده شدن. برگزیده شدن برای اینکه پا به این دنیا بگذارد. تا خلیفه خداوند روی زمین اش باشد و آن را گسترش دهد.

باید از خودتان بپرسید که آیا این خلیفه آمده است تا تنها به داشتن یک خانه و ماشین قناعت کند! نه! شما نیامده اید که فقط یک ماشین آخرین مدل را تجربه کنید. شما نیامده اید تا تنها زندگی در یک خانه بزرگ را تجریه کنید و بروید!

از خودتان بپرسید که وقتی در سرای آخرت خداوند را ملاقات می کنید و خداوند می پرسد خب! بنده خوبم بگو ببینم چه تجربه ای، چه خلقی، چه حرکتی و در یه کلام چه کمکی به گسترش جهان کردی؟! در به کمال رسیدن این جهان چه نقشی داشتی ؟! پاسخ شما چیست؟

ماشین مدل بالا هدف جانشین خدا

ماشین مدل بالا هدف جانشین خدا

می گویید من یک خانه و یک ماشین را تجربه کردم؟ همین !!می خواهید بگویید این همه قدرت به من دادی، این همه آسمانها و زمین و هر چه بین آنهاست را مسخر من کردی، ابر و باد و خورشید و … مسخر من کردی اما من کار خاصی نکردم؟!

به نظر شما جانشین خداوند شده ایم تنها برای یک ماشین و خانه؟

این پاسخ برای خودتان قانع کننده نیست چه رسد برای خداوندی که این قدرت ها را در اختیارتان قرار داده است!

باید آنقدر بزرگ شوید، آنقدر خلق کنید، آنقدر به خداوند وصل شوید که ماشین و خانه یکی از کوچکترین نعمتهایی باشد که بصورت طبیعی وارد زندگی تان می شود. از خداوندی اینچنین بخشنده، کمتر از این انتظار داشتن خطاست!

شما آمده اید که خلق کنید، بسازید، تجربه کنید، کمک کنید، رشد کنید، گسترش دهید، لذت ببرید، مولد باشید.. همه این ها را زمانی می توانید باشید و انجام دهید که ثروتمند شوید. ثروتمند شدن تنها رسیدن به یک ماشین و خانه نیست.. ثروتمند شدن یعنی هر روز ثروت بیشتری بسازید زیرا از این خداوند بخشنده باید هر بار بیشتر خواست.. از این خداوند وهاب سلیمان وار باید ثروت و نعمت طلب کرد. خداوندی که اجابت می کند هر خواسته ای را..

بپذیرید که ثروتمند شدن معنوی ترین کار دنیاست، زیرا هر بار با ثروتمند تر شدن تان، چشمان و گوش ها ی بینا و شنواتری پیدا می کنید.. خدایی تر می شوید.

خداوند بیشتر از شما می خواهد که با اعتماد و تکیه بر نیرویِ خودش به سمتِ تجربه خواسته های بیشتری برویم. خداوند ما را می افزاید. خداوند وعده فزونی و ثروت می دهد در حالی که شیطان وعده فقر و فحشا.

شما با ثروت ساختن کار الهی انجام می دهید. شما با ثروت ساخت زندگی خودتان، اطرافیان تان و جهان را تغییر می دهید. ثروت مانند جریان رودخانه است. هیچگاه قطع نمی شود.. می تواند هر لحظه وارد زندگی تان شود.

بخاطر بسپارید که بزرگترین پادش ها به کسانی می رسد که بیشترین کمک رو به گسترش جهان می کنند و نتیجه این تفکر این هست که پول بیشتری را وارد زندگی تان می کند.

عبارت تاکیدی ثروت ساز

در ادامه چند عبارت تاکیدی مثبت درباره ثروت و ثروتمند شدن آمده است که با تکرار آن و فکر کردن درباره مفهوم این عبارات قطعا فرکانس ثروت را ارسال خواهید کرد:

۱-معنوی ترین و خداپسندانه ترین کار در جهان ثروتمند شدن هست.

۲-هر کس ثروتمندتر است یعنی به درگاه خداوند مقرب تر است پس نعمت های بیشتری به او داده می شود.

۳-خداوند دوست دارد که من ثروتمند شوم و از ثروتمند شدن من خوشحال می شود.

۴-خداوند شریک بیزینس من است و همه کارها را انجام می دهد.

۵-آنجا که خداوند حضور داشته باشد ثروت لاجرم حضور پیدا می کند، زیرا خداوند منبع تمام نعمت هاست.

۶-خداوند بی نهایت بخشنده و وهاب هست و هر درخواستی که از او داشته باشم اجابت م یکند. زیرا برآورده کردن خواسته های من برای خداوند راحت تر از چشم برهم زدنی است.

۷-هر کس که ثروتمندتر است نیکوکارتر است. زیرا اول باید ثروتمند شد و بعد می توانیم ببخشیم،کمک کنیم،وقت بگذاریم و … .

۸-خداوند وعده ثروت فزونی به ما داده است. پس توحید عملی و سپاسگزاری برای نعمت ها شرط لازم برای ثروتمند شدن است.

۹-جریانی از ثروت، نعمت، سلامتی، خوشبختی و روابط خوب هر روز وارد زندگی من می شود و ثروت من هر روز بیشتر از گذشته می شود و خداوند هدایتگر این جریان خروشان به سمت زندگی من است.

۱۰-هر روز فرصت های سرمایه گذاری و ثروتمند شدن بیشتر از روز قبل می شود، هر روز خداوند نعمت های بیشتری را وارد زندگی من می کند. پس هیچ عجله ای نمیکنم و در برابر روند تکاملم تسلیم هستم و از مسیر زندگی لذت می برم.. چون اصل، احساس خوب است.

۱۱-من در هر شرایطی پول می سازم و همیشه همه چیز به نفع من است و هر اتفاقی بیفتد، هدایت پررودگار هست برای اینکه من در جهت اهدافم حرکت کنم، پس وقتی من هدایت پروردگار را دارم در هر شرایطی هدایت می شودم که پول بسازم و خداوند راه درست را به قلبم الهام می کند.

۱۲-پول درآوردن راحت است و راههای زیادی برای راحت پول درآوردن وجود دارد و اصلا پولی که با سختی ساخت شود بدرد نمی خورد.

۱۳-خداوند ما را آفریده تا از زندگی در این جهان لذت ببریم و اگر سپاسگزار نعمت هایی که خداوند به ما داده باشیم، بی نهایت نعمت به ما می دهد تا براحتی زندگی کنیم پس اگر چیزی را سخت بدست می آوریم یعنی راهمان درست نیست.

۱۴-من که به خدا ایمان دارم و فقط خداوند را رب خودم می دانم و همه خواسته هایم را از خداوند می خواهم و سپاسگزار نعمت هایی که خداوند به من داده است باشم. پس من لایق دریافت نعمت ها و ثروت های بیشتر هستم.

۱۵-خداوند مقدر کرده است که من ثروتمند شوم و من را هدایت کرده به راه کسانی که به آنها نعمت و ثروت داده است.

۱۶-من هر چیزی بخرم به سرعت ارزشش چند برابر می شود، فقط باید کمی صبر کنم.

خانه مجلل هدف جانشین خدا

خانه مجلل هدف جانشین خدا

۱۷-من متفاوت از بقیه جامعه فکر می کنم و زندگی می کنم پس نتایجی که من می گیرم متفاوت تر و بزرگتر از دیگران خواهد بود و ثروت و استقلال مالی نتیجه نوع تفکر من است.

۱۸-خداوند خیرالرازقین و وهاب هست و به من رزق بغیرالحساب می دهد، آنچنان سلامتی و خوشبختی و ثروت و روابط خوب می دهد که نمی توانم بشمارم این اقیانوس نعمت ها را..

۱۹-هیچ غیرممکنی برای خداوند وجود ندارد، پس من در برابر اتفاقاتی که در مسیر زندگی برایم رخ می دهد غمگین و مضطرب نمی شوم، زیرا من از قدرت های زمینی جدا شده ام و متصل شدم به قدرت فرمانروای کل جهان که قدرتش فراتر از هر قدرتی است و فرموده است خواسته هایتان را فقط از من بخواهید، من هستم که اجابت کننده خواسته های شما هستم.

خداوند است که مالک تمام ثروت ها و نعمت هاست و کل انرژی کائنات را در جهت رسیدن من به خواسته هام هدایت می کند، پس هر اتفاقی رخ دهد هدایت خداوند با من است در جهت اجابت درخواست های من و وظیفه من در این مسیر این است که ایمان و توکلم را نشان دهم، وظیفه خداوند هم اجابت درخواست های من است، وقتی من وظیفه ام را درست انجام دهم، خداوند هیچ وقت خلف وعده نمی کند.

۲۰-برای خداوند هیچ تفاوتی ندارد که به من یک خانه یا زمین صد متری بدهد یا صد هکتاری، چرا که مادیات جهان برای خداوند حکم کاردستی و اسباب بازی رو دارد و بارها گفته است: من کل این جهان را برای تو آفریده ام، پس بزرگی یا کوچکی چیزی که من از خداوند می خواهم به میزان ایمان من به خداوند و و قدرتش ارتباط دارد و به میزان ایمانم به رزاق و وهاب بودن خداوند، هرچه که بخواهم خداوند می دهد، اگر مثل سلیمان نبی(ع) ملک و پادشاهی بخواهم می دهد، یا مثل یوسف(ع) زندان بخواهم می دهد، یا مثل ابراهیم(ع) و زکریا(ع) فرزند بخواهم می دهد، کسی که خواسته های بزرگتر و بیشتری از خداوند دارد، ایمانش به خداوند و قدرتش بیشتر است و کسی که خواسته های کوچک و کمتری دارد ایمانش به قدرت خداوند کمتر است و چون ایمان کمتری دارد احساس لیاقت کمتری می کند. پس نتیجه میگیریم هرکس ثروتمندتر است ایمانش به خدا و قدرتش بیشتر است و خداوند هم نعمت های بیشتری به او عطا می کند.

۲۱-من برای اینکه چیزی بخرم نیازی ندارم هیچکدام از دارایی های قبلی ام را بفروشم زیرا من در هر شرایطی پول می سازم و جریان نعمت هر روز در زندگی من جاری است.

۲۲-من با ثروتمند شدن به همه مردم جهان کمک می کنم. وقتی ثروتمند می شوم و ویلا می خرم به آن کسی که ویلا ساخته هم خیر می رسانم و او را هم به هدفش می رسانم. حتی به کارگرهای ساختمانی خیر می رسانم که باز هم این سازنده ساختمان بسازد و آنها سرکار می روند. وقتی ماشین میخرم به صاحب کارخانه و کارمنداش خیر می رسانم و آنها را هم به هدفشان می رسانم. وقتی کسب و کار راه می اندازم کلی آدم مشغول کار می شوند. به واسطه خدمتی که ارائه می دهم نیاز کلی آدم برطرف می شود پس من به همه مردم جهان کمک می کنم تا زندگی بهتری داشته باشند و به اهدافشان برسند، به همین دلیل خداوند از ثروتمند شدن من خوشحال می شود.

۲۳-من باید مولد ثروت باشم و وظیفه من است که ثروتمند بشم

۲۴-من هر چقدر ثروتمندتر شوم انسان بهتری می شوم و کمتر مرتکب گناه می شوم.

۲۵- بدون افزایش هزینه ها و افزایش زمان کاری هم می توان به درآمدهای بیشتر رسید.

۲۶-ثروت هر چقدر بیشتر خرج شود بیشتر به وجود می آید و بیشتر و قوی تر جاری می شود، زیرا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

۲۷-نعمت های خداوند بی نهایت است و هیچکس سهم و حق دیگری را نمی خورد و هیچ رقابتی وجود ندارد و نعمت ها مانند اکسیژن در همه جا فراوان است. با تنفس و استفاده دیگران سهم هیچکس کم نمی شود و هیچکس نمی تواند جلوی دریافت نعمت ها را از دیگری بگیرد و در زندگی فرد دیگری قدرت ندارد، هرکس فقط خودش تصمیم می گیرد که بیشتر و عمیق تر نفس بکشد یا نکشد پس به اندازه تمام افراد جهان، نعمت ها و ثروت ها فراوان وجود دارد.

امیدوارم از مقاله ” خانه و ماشین هدف خلیفه خدا” استفاده کرده باشید و با مطالعه عبارات تاکیدی ثروت ساز و تکرار آن، فرکانس ثروت را به جهان ارسال کنید که بدون شک نتیجه ی آن چیزی جز ورود نعمت و ثروت خداوند به زندگی تان نیست.

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
تغییر باور و رشد گیاه!
نوشتهٔ بعدی
چگونه ذهن را کنترل کنیم؟
فهرست