فرکانس چیست؟

به نام خالق زیبایی ها. سلام به همه دوستان و همراهان سایت امیر طبسی دات کام. امیدوارم لحظه به لحظه زندگی تان با چراغ هدایت خداوند، روشن و نورانی باشد. در این مقاله قصد داریم واژه فرکانس را از دیدگاه قانون جذب و علم فیزیک بررسی کنیم. طبق قوانین بی تغییر خداوند، ما تمام اتفاقات زندگی مان را توسط افکار و فرکانسهای ارسالی خودمان خلق می کنیم. یک فکر به تنهایی هیچ قدرتی ندارد. با یک بار فکر مثبت و یا حتی فکر منفی نتیجه ای فیزیکی را در زندگی مان خلق نمی کنیم. اما آن چیزی که به فکر ما قدرت میدهد تکرار آن فکر مثبت یا منفی است. افکار ما انرژی لازم برای رسیدن به خواسته هایمان را تامین می کند.

قدرت افکار و باور

از نظر معنایی فرکانس یعنی رشته کاری که زیاد تکرار شود و در اینجا منظور رشته افکار و باورهای ماست. ما از قوانین خداوند، آنچه را که دوست داریم برداشت می کنیم نه آن چیزی که واقعا قانون می گوید. بطور مثال بسیاری از افراد قانون جذب را اینگونه برداشت می کنند که یکجا بنشینند و فکر کنند و یک اتفاق خوب، یک ماشین گرانقیمت، یک خانه لوکس و … خلق شود. اما قانون جذب تنها فکر کردن نیست. حلقه گمشده قانون جذب، عمل کردن است. افکار و فرکانسهای ارسالی ما وقتی به اندازه کافی قدرتمند می شود بدون شک با یک عمل همراه می شود و بعد از آن خواسته ما بصورت فیزیکی قابل لمس می شود.

فرکانس چیست

فرکانس چیست

به طور کلی می توان گفت وقتی یک فکر در ذهن ما زیاد تکرار شود تبدیل به باور می شود. پس کلیدواژه ای که باعث خلق نتایج در زندگی ما می شود تکرار است. ما در ذهنمان هر لحظه در حال تکرار چه فکری هستیم؟ بطور مثال در مورد پول و ثروت، ما چه افکاری را درباره پول و ثروت در ذهنمان تکرار می کنیم و به عبارت بهتر چه فرکانسی را به جهان هستی ارسال می کنیم؟ طبق قانون معادل همان افکار و فرکانس را وارد زندگی ما می کنیم.
آیا مدام به این موضوع فکر می کنید که پول در ایران کم است؟ آیا هر لحظه در این فکر هستید که پول سخت بدست می آید؟ آیا به این حمله اعتقاد دارید که پول و ثروت شما را از خداوند دور می کند؟ درست یا غلط بودن این افکار و باورها برای جهان هستی، برای خداوند و قوانینش اصلا مهم نیست. طبق قوانین خداوند، معادل همین افکار و باورهایتان را در زندگی خود تجربه خواهید کرد و این عین عدالت است.

بررسی فرکانس از نظر علم فیزیک

اکنون فرکانس را از نظر علم فیزیک بررسی می کنیم تا بهتر ساز و کار جهان را متوجه شویم، قدرت افکارمان را درک کنیم و به این نتیجه برسیم که افکاری که در ذهنمان تکرار می کنیم قدرت خلق کنندگی دارند.
همه چیز در این دنیا از انرژی است و این موضوع را علم مدت ها است که آن را اثبات کرده و موضوع جدید و ناشناخته ای نیست. وقتی می گوییم همه چیز یعنی حتی فکر ما هم نوع رقیق تری از انرژی است. احساس ما نیز نوعی از انرژی است.
در تعریف انرژی می گوییم انرژی هیچ وقت از بین نمی رود، فقط از شکلی به شکل دیگر تغییر شکل می دهد. ما با فرکانسهایی که ارسال می کنیم در حال تبدیل انرژی افکارمان به انرژی خواسته هایمان هستیم البته وقتی که این فرکانسها و ارتعاشات به اندازه کافی برسد. یعنی بعد از آن، خواسته هایمان که ابتدا نوع رقیق انرژی بودند(افکار و احساسات) تبدیل به جسم یا چیزی مشابه آن می شود که نوع دیگری از انرژی است.
در علم فیزیک ما دو نوع انرژی داریم. انرژی پتانسیل و انرژی جنبشی. انرژی پتانسیل شکلی از انرژی است که در یک ماده نهفته است و هنوز تبدیل به انرژی جنبشی نشده است. انرژی پتانسیل همان افکار ماست که قدرتمند است اما هنوز نهفته است و باید با یک عمل فیزیکی آن قدرت را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم و این یعنی خلق فیزیکی خواسته هایمان.

فرکانس ما قدرتمند است

فرکانس ما قدرتمند است

خداوند در قرآن هر جایی که از ایمان سخن گفته است، بلافاصله عمل صالح را هم در ادامه آن ایمان آورده است، یعنی اگر از دیدگاه خودتان، در حال ارسال فرکانس مثبت هستید اما عملی انجام نمی دهید به این معنا است که هنوز فرکانسهایتان به حد کافی قدرتمند نشده است. زمانی که به اندازه کافی قدرتمند شود بدون شک منجر به انجام یک عمل می شود و نتایج در زندگی تان ظاهر خواهد شد.
علم فیزیک کار را اینگونه تعریف می کند: کار= نیرو * تغییر مکان
یعنی کار وقتی انجام می شود که انرژی ما منجر به یک جابجایی شود و یک فاصله را طی کند و در مورد بحث ما که افکار و فرکانس است، منظور طی کردن فاصله ما تا خواسته مان است.
قدرت فرکانس ارسالی ما را احساس ما مشخص می کند. اگر آرامش داریم و حالمان خوب است یعنی قدرت ارتعاش ما هر لحظه در حال افزایش است و این نیرو به اندازه کافی اعمال شده است و لذا مکان ما به مکان خواسته مان تغییر می کند.

قدرت فرکانس در جذب خواسته یمان

خواسته ما همین لحظه در این جهان وجود دارد. زمانی که ما به یک ناخواسته و تضاد برخورد می کنیم، خواسته ی ما همان لحظه خلق می شود. خداوند می فرماید: ادعونی استجب لکم، از من بخواه و همان لحظه بدون هیچ پیش شرطی خواسته ما اجابت می شود. اما یک فاصله فرکانسی بین شما و آن خواسته وجود دارد که باید این فاصله طی شود تا ما به خواسته مان برسیم.
به این نکته دقت کنید که فاصله فرکانسی و فاصله زمانی دو مقوله جدا از هم است. اینکه شما چه زمانی به خواسته هایتان می رسید ارتباط مستقیم دارد به قدرت ارتعاش و فرکانس ارسالی شما. دقیقا به همین دلیل است که بعضی افراد در مدت زمان کمتری به خواسته هایشان می رسند و بعضی افراد مدت زمان بیشتری طی کردن این فاصله فرکانسی طول می کشد. بطور مثال بعضی افراد خیلی زود ثروتمند می شوند بعضی دیگر، زمان بیشتری لازم است تا مدارهای ثروت را طی کنند و به درآمد دلخواهشان برسند.
این نکته را از یاد نبریم که بهترین منبع برای درک قوانین جهان هستی کتاب قرآن است . کتابی که همه آنچه که باید بدانیم را واضح و روشن بیان کرده است. کتابی که نویسنده آن همان خالق قوانین است و قطعا بهتر از هر کس دیگری با این قوانین آشناست. همه آنچه که لازمه رسیدن به سعادت دنیا و آخرت است در کتاب قرآن آمده است، کافیست آن را بخوانیم، باور کنیم و عمل کنیم تا در صراط مستقیم خداوند قرار بگیریم. همان صراط الذین انعمت علیم. همان مسیر نعمت ها و ثروت ها..

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام جناب طبسی
  زنده باد لذت میبرم دست کم این نوشته ها من را به فکر فرو میبرد حتی اگر قبول کنم مثله ۴۰ سال زندگی ام بدون تعقل و براساس تقلید باشه لااقل حالم الان از خوندش بهتر میشه الخصوص این جمله (بهترین منبع برای درک قوانین جهان هستی کتاب قرآن است) نه شخص یا چیز خاصی که مریدش بشم وبشه خدای من
  ازت سپاسگذارم و از خدای خوبم همینطور که روزی امروزم با این نوشته اغاز شد خدایا شکرت

  پاسخ
  • سلام.. خوشحالم که نوشته ام، باعث شد به فکر فرو برید، چون به فکر فرو رفتن، همون نقطه شروع برای تغییرات بزرگ توو زندگی مونه!

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
معنای نماز در قرآن
نوشتهٔ بعدی
رسالت شما چیست؟
فهرست