null

دانلود کتاب خداوند انسان نیست!

null

تعداد صفحات: 34 صفحه

خرید دوره آموزشی

null

امیر طبسی

به کمک کتاب خداوند انسان نیست درکی صحیح از خدایمان بدست می‌آوریم. خداشناسی تنها با قرآن امکان پذیر است. با مطالعه این کتاب خدایت را دوباره بشناس!

null

تغییر افکارت را از امروز شروع کن!

null

این دوره مناسب چه کسانی نیست؟

کسانی که می‌خواهند با ورودی‌های گذشته‌ی ذهن‌شان و با تعصبی که از پدرانشان به آنها رسیده، از آگاهی‌های این محصول استفاده کنند!

null

دانلود آنی پس از خرید

null

امکان ارتباط با من

توضیحات محصول:

همه انسان‌ها در بُرهه ای از زندگی خود، یک سوال در ذهن‌شان نقش می بندد و آن سوال این است که: خداوند چیست؟ چه شکلی است؟ خداوند کجاست؟ بسیاری از آنها مدتی به این سوالات فکر می کنند و بعد از اینکه به هیچ نتیجه ای نمی رسند، آن را رها می کنند و به زندگی خود ادامه می‌دهند.

به زندگی‌شان ادامه می‌دهند اما این سوالات هیچ‌وقت از ذهنشان پاک نمی شود و همیشه در پس زمینه‌ی ذهنشان باقی می‌ماند. گاهی از منابع مختلف پرسیده می‌شوند اما باز هم بی‌جواب می مانند و این داستان ادامه دارد!

کافیست برای رسیدن به پاسخ سوالات ذهن‌شان، به کتابی مراجعه کنند که همان خدای ناشناخته، نوشته است.. کتابی به نام قرآن!

اکثر انسان‌ها، خداوند را  شبیه یک انسان تصور می کنند. فقط قدرتمندتر، بزرگتر، مهربان تر. این دیدگاهِ انسانی به موجودیتی به نام خداوند، باعث شده است در برابر خداوند، رفتارهای انسانی هم داشته باشند. بطور مثال برای اینکه دل خداوند برایشان بسوزد و حاجت آنها را بدهد، گریه و زاری می کنند! در صورتیکه خداوند، یک انسان نیست، خداوند اصلا دل ندارد که بخواهد دلسوزی کند. خداوند فاقد هرگونه احساسات بشری است.

یا گاهی به دلیل نگاه انسانی‌اش به خداوند، دعا می کند و می‌گوید:“خدایا به من ثروت بده تا بخشی از آن را صرف کمک به دیگران نمایم!” . او تصور می‌کند خداوند یک پادشاه قدرتمند است که بتواند با او شرط بندی کند.

خداوند یک سیستم است که تنها بر اساس قوانین خودش عمل می کند.

منظور از قوانین، همان است که قرآن آن را سُنت الهی می‌نامد و بارها تاکید می کند که در سُنت‌های خداوند، هیچ تغییر و تبدیلی نخواهی یافت. ثابت بودن قوانین، بارها در قرآن به شکلهای گوناگون و در داستان‌های مختلف آمده است.

بارها پیامبران از خداوند درخواستی داشته اند که برخلاف سُنت های الهی بوده است و به همین دلیل از طرف خداوند اجابت نشده است!

بطور مثال درخواست نوح نبی(ع) برای نجات فرزندش از عذاب غرق شدن. درخواست ابراهیم نبی(ع) برای اینکه ادامه پیامبران از نسل ایشان باشد و موارد مشابه دیگری که در قرآن به آن اشاره شده است. پس بدون شک درخواست همه انسان ها (فارغ از اینکه چه جایگاه و مقامی دارند) تنها زمانی اجابت می شود که بر خلاف سُنت های الهی نباشد.

کتاب “خداوند انسان نیست” مانند کتاب قرآن، فارغ از هر دین و مذهبی درباره خداوند با شما سخن می گوید تا شما مخاطب عزیز بر اساس آیات قرآن، شناخت بهتری از خداوند داشته باشید. و نتیجه این شناخت درست از خداوند، رسیدن به تجربه ای بهتر از زندگی و در یک کلام رسیدن به آرامش است و آرامش، نقطه‌ی شروع موفقیت های بزرگ است.

اگر بعد از مطالعه کتاب، تنها به ایمان و یقینی برسید که می‌گوید: خداوند یک انسان نیست، قطعا نتایج این تغییر باور و نگرش درباره خداوند را در زندگی تان خواهید دید. چون بسیاری از بدفهمی‌ها و کج‌فهمی های ما درباره مسائل، مشکلات و ناخواسته‌های زندگی مان، ناشی از این باور است که خداوند را یک انسان قدرتمند می بینیم.

یک خبر خوب!

شما می‌توانید نسخه PDF کتاب “من،خداوند،ثروت” را بصورت هدیه به همراه کتاب “خداوند انسان نیست” دانلود کنید.

کتابی که به بررسی و کنکاش درباره باورهای مذهبی مرتبط با پول و ثروت می پردازد و باعث می شود تا شما بعد از مطالعه کتاب بپذیرید که ثروت از خداوند جدا نیست. اینکه والدین ما، گذشتگان ما یا حتی مذهب ما درباره پول و ثروت چه گفته‌اند مهم نیست! آنچه مهم است دیدگاه قرآن درباره ثروت است. در این کتاب از زوایای مختلف این موضوع را بررسی کرده ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست