null

دانلود بیش از 200 آیه گرافی

null

مرور قوانین بدون تغییر خداوند

چند نمونه از تصاویر محصول

null

امیر طبسی

به کمک این محصول می‌توانید قوانین بدون تغییر خداوند را هر روز و هر لحظه به خودتان یادآوری کنید.. فراموش نکنید که شیطان ذهن هر لحظه در کمین ماست تا از فراموشی ما به نفع خودش استفاده کند!

null

تغییر افکارت را از امروز شروع کن!

null

این دوره مناسب چه کسانی نیست؟

کسانی که می‌خواهند با ورودی‌های گذشته‌ی ذهن‌شان و با تعصبی که از پدرانشان به آنها رسیده، از آگاهی‌های این محصول استفاده کنند!

null

دانلود آنی پس از خرید

null

امکان ارتباط با من

توضیحات محصول:

کلمه انسان از ریشه نَسَیَ است، یعنی موجودی که زود فراموش می‌کند. نام دیگر قرآن، ذکر است چون قرار است قوانین بدون تغییر خداوند را به ما یادآوری کند.

به کمک این محصول که شامل بیش از 200 آیه گرافی‌ می‌باشد، می‌توانید مهمترین قوانین جهان هستی را بر اساس کلام خداوند و با زبان گویای تصاویر، هر روز و هر لحظه به خودتان یادآوری کنید. این محصول برای یک بار استفاده کردن نیست! این محصول را باید مثل آیات قرآن تا می‌توانید تکرار کنید، بخوانید و ببینید.

چند نمونه از آیه گرافی‌ها را می‌توانید به کمک اسلایدری که در همین صفحه قرار گرفته است تماشا کنید تا با نحوه بیان مطالب و محتوای آیه گرافی‌ها آشنا شوید.

این نکته‌ی مهم را فراموش نکنید که طبق آیه 10 سوره مجادله شیطانِ ذهن، هر لحظه، هر لحظه در حال نجوا کردن است.

إِنَّمَا النَّجْوَىٰ مِنَ الشَّيْطَانِ لِيَحْزُنَ الَّذِينَ آمَنُوا وَلَيْسَ بِضَارِّهِمْ شَيْئًا إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ ۚ وَعَلَى اللَّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ

ما هم باید ذهن‌مان را هر لحظه با آیات قرآن و یادآوری قوانینی که در قرآن آمده است بمباران کنیم تا نجواهای شیطان ذهن را بی اثر کنیم.

امیدوارم از نکات مهمی که توسط هر کدام از این تصاویر بیان شده است، بتوانید در زندگی‌تان بصورت عملی استفاده کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

توجه: محصول بصورت زیپ شده و با پسوند Zip جهت دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت نیاز نرم‌افزار‌‌های مورد نیاز را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • صدرا ساعتی
    صدرا ساعتی
    اسفند 1, 1400 11:31 ب.ظ

    استاد شما عالی هستین، من خیلی دلتنگ شما هستم، چطوری میتونم یک کلمه با شما صحبت کنم، فقط یک کلمه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست