گفتگوهای ذهن را کنترل کنید!

به نام خداوند جهانیان که تمام قدرت از آن اوست. سلام به همه دوستان و همراهان سایت امیر طبسی دات کام. امیدوارم هر لحظه و هر جا احساس آرامش بر قلبهایتان جاری باشد. موضوع مقاله امروز درباره گفتگوهای ذهن است. امیدوارم از مطالعه آن لذت برده و بتوانید به کمک این آگاهی ها زندگی خود را آنگونه که می خواهید خلق کنید. بخاطر بسپارید این آگاهی ها شاه کلید رسیدن به همه خواسته های تان است.

قانون اصلی کائنات

برای درک قوانین خداوند ابتدا باید باور داشته باشید که تمــــام اتفاقات زندگی تان را خودتان خلق می کند. شما در هر لحظه با کانون توجه و افکارتان  در حال ارسال فرکانس به جهان هستی هستید.

همه شما دستگاهی هستید که هر لحظه در حال تولید فرکانس و ارسال آن به جهان است و جهان هستی به واسطه ی دریافت فرکانس های شما، شرایط و اتفاقاتی را هماهنگ، هم سنگ و هم فرکانس با آن باورها و افکار وارد زندگی تان می کند.

اگر شما بتوانید این موضوع را درک کنید، می توانید زندگی تان را همانگونه که می خواهید خلق کنید و به اندازه ای که این قانون رو درک کنید و به آن عمل کنید، نتایج وارد زندگی تان می شود.

این نکته را نیز بخاطر بسپارید که عمل به قانون پایانی ندارد و می توانید هر لحظه بهتر و بیشتر عمل کنید و به همان اندازه نتایج تان بزرگتر می شود. هر چقدر باورهای تان قدرتمند تر می شوند، به همان اندازه نتایج تان در تمام جنبه ها از جمله روابط، سلامتی، خوشبختی، ثروت و … بزرگتر می شود.

نمونه ای از باور ها و افکار غلط :

  • خداوند برای یکی خواسته برای یکی نخواسته است.
  • ثروت و قدرت دست یک عده ی خاصی است.
  • چون در خانواده ی فقیر بدنیا آمدم دیگر نمی توانم به ثروت برسم.
  • خداوند ثروتمندان را دوست ندارد.
  • اگر به ثروت و موفقیت برسم آدم بدی می شوم و از خداوند دور می شوم.
  • من نمی توانم موفق شوم موفق شوم چون بی استعداد هستم، چون آدم ضعیفی هستم، بی پولم، پارتی ندارم.
  • فرصت ها و موقعیت ها برای رسیدن به موفقیت کم است و یا کار سخت و پیچیده و غیرقابل دستیابی است.

شما از طریق باور هایی که دارید، فرکانسهایی را ارسال می کنید که اتفاقات، شرایط و افرادی از همان نوع را وارد زندگی تان می کند و آن فرکانسها، باورها و افکارتان حاصل ورودی های ذهن شماست.

ورودی های ذهن را کنترل کنید

کسی که نتواند ورودی را کنترل کند، نمی تواند خروجی را کنترل کند. اگر شما بتوانید آنچه که می بینید، می شنوید یا می خوانید را آگاهانه کنترل کنید، یعنی آگاهانه چیزهایی را ببینید، بشنوید و بخوانید که به شما احساس بهتری بدهد، عشق و اشتیاق بیشتری بدهد، باور قدرتمند کننده تر، ایمان و توکل بیشتری بدهد به همان نسبت نتایج دلخواه تان وارد زندگی تان می شود.

ممکن است این سوال در ذهن تان نقش ببندد که این فرکانس ها و ورودی ها دقیقا به چه شکل اتفاق می افتند؟

شما در همه حال در ذهن تان در حال صحبت با خودتان هستید، با خودتان حرف می زنید و خیلی از این صحبت ها معمولا از دو منبع ناشی می شود:

  • در مورد ورودی های ذهن تان است که اغلب شامل چیزهایی است که اخیرا شنیده اید، دیده اید و یا برای تان اتفاق افتاده است.
  •  در مورد چیزهایی است که برای شما مهم هستند. مثل یک دوستی که برای شما مهم بوده و رابطه اش را ترک کرده  است یا درآمدتان کم شده است و به فکر پرداخت هزینه ها هستید، یا خبر یک بیماری خاص و … .


گفتگوهای ذهن را کنترل کنید

گفتگوهای ذهن را کنترل کنید

این گفتگوها و نجواهای ذهنی که مثلا می گوید اوضاع هر روز بدتر می شود، شما دیگر نمی توانید موفق شوید، فلانی حق شما را خورده است و به شما ظلم کرده است، او دوستتان نداشته است و … و این گفتگوها یک احساسی را در شما بوجود می آورد که این احساس می تواند مثبت باشد یا منفی.

می تواند یک احساس خوشایند، امید، لذت، عشق و … باشه و یا می تواند احسا ناخوشایند، ترس، نگرانی، اضطراب، کینه، خشم، انتقام و … باشد.

افکار = فرکانس = گفتگوهای ذهنی

احساس شما مانند یک قطب نما به شما می گوید که این گفتگوهای ذهنی شما را به چه سمتی می برند و شما در حال ارسال چه فرکانسی به جهان هستی هستید. در یک کلام احساس شما می گوید که شما در حال حرکت به سمت خواسته تان هستید یا در حال حرکت به سمت ناخواسته هایتان.

اکنون که به اهمیت گفتگوهای ذهنی تان پی بردید، باید سعی کنید آگاهانه به گفتگوهای ذهنی تان جهت بدهید. اما چگونه؟ با ورودی های مناسب.

شما باید فقط مطالبی را بخوانید که به شما احساس بهتر، ایمان و توکل بیشتری می دهد. شروع کنید خودتان با خودتان گفتگو های ذهنی را آگاهانه انجام دهید.. گفتگوهایی مثل اینکه تو فوق العاده ای، تو بهترینی، تو موفق می شوی یا بی نهایت فرصت همه جا هست و  …

اگر بتوانید این گفتگوهای ذهنی را خودتان آگاهانه کنترل کنید و البته آگاهانه تکرار کنید، به نحوی که به شما احساس بهتر، احساس امید، احساس توکل، احساس یقین بدهد و این کار را همیشه انجام دهید، نه یک ساعت، نه  یک روز یا یک هفته و این جزئی از برنامه ی زندگی تان شود، این موضوع باعث می شود که کنترل ذهن آرام آرام کار ساده ای شود.

در ابتدای کار ذهن شما مقاومت می کند اما شما باید ادامه دهید و ورودی های تان را کنترل کنید و بعد از مدتی آن فشار و مقاومت کمتر و کمتر می شود. این موضوع تنها با تمرین و تکرار امکان پذیر است.

بپذیرید که ورودی های شما هستند که گفتگوهای ذهنی شما را  شکل می دهند. وقتی گفتگوهای ذهنی شما مثبت می شوند، اتفاقی که رخ می دهد این است که طبق قوانین خداوند، شرایط و موقعیت و افرادی را در مسیر شما قرار می دهد که باعث می شود از ساده ترین، کوتاه ترین و لذت بخش ترین مسیرها به خوسته هایتان برسید.

بپذیرید کل این داستان یک کار ذهنی است و البته کار ساده ای نیست، اما بدون شک خیلی ساده تر از بیل زدن و کارگری کردن است. مهارت در کنترل ذهن نیاز به تمرین دارد.

بپذیرید کل داستان این است که کافیست گفتگوهای ذهنی تان را کنترل کنید، به شکلی که به شما احساس بهتری بدهد و بعد نتایج زندگی شما تغییر می کند.

بپذیرید که اتفاقات زندگی شما به واسطه ی فرکانس های شما خلق می شود. دوستان عزیز، هیچ دست دیگری در کار نیست، شما و تنها شما هستید که شرایط زندگی تان را رقم می زنید.

امیدوارم از مطالعه مقاله “گفتگوهای ذهن را کنترل کنید” لذت برده باشید. نظر خود را درباره آنچه گفته شد از طریق فرم نظرات در پایین همین صفحه با من و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
ریسک کردن معنایی ندارد!
نوشتهٔ بعدی
راه رسیدن به آرزوها
فهرست