چگونه جذاب باشیم؟

سلام به همراهان سایت امیر طبسی دات کام. امیدوارم همیشه زیر چتر اعتماد خداوند، با تضادها و مشکلات زندگی تان در صلح باشید و با حل آنها رشد کنید. موضوع مقاله امروز جذاب است. چگونه جذاب باشیم؟ آیا جذاب بودن هم ارتباطی به توحیدی بودن دارد؟ آیا انسان توحیدی جذاب تر می شود؟ چه فاکتورهایی جذابیت شما را تعیین می کند؟ اگر تا انتها با من همراه باشید پاسخ سوالات خود را دریافت خواهید کرد.

چه کسانی جذاب هستند؟

از نظر کسانی که با قوانین جهان هستی آشنا نیستند، جذاب بودن یعنی زیبا بودن، یعنی لباس شیک پوشیدن، از نظر بسیاری از افراد، هر که عمل زیبایی بیشتری روی صورت خود انجام داده است، جذاب تر است؟ به عبارت بهتر، تنها در ظاهر به دنبال جذابیت هستند.
اما ما که با قانون آشنا هستیم و می دانیم همه چیز از درون آغاز می شود، جذابیت را در بیرون از خودمان جستجو نمی کنیم. ما می دانیم که وقتی ذهن و روح با یکدیگر هماهنگ می شوند. وقتی ما با خودمان و درونمان در صلح قرار می گیریم، دیگران هم جذب(درون) ما می شوند. این دیگران شامل دوستان، اطرافیان، جنس مخالف و حتی آنهایی که از طریق دنیای مجازی با ما در ارتباط هستند و حتی تصویر ما را هم ندیده اند می شود.
از دید کسانی که با قوانین خداوند آشنا نیستند، افرادی که مولفه های جذابیت (البته از نظر آنها) را ندارند اما جذاب هستند افرد خوش شانسی بوده اند!! اما وقتی حتی در زندگی خودمان دقیق می شویم، متوجه می شویم در زمانهایی هر چند بسیار کوتاه مورد توجه دیگران بوده ایم، بی دلیل کادو گرفته ایم، جنس مخالف به ما ابراز محبت کرده است، حتی والدینمان بیشتر ما را مورد توجه خود قرار داده اند.. درست است.. این همان زمانهایی بوده است که با خودمان در صلح بوده ایم.

جذابیت در نظر جنس مخالف!

بسیاری از دختر و پسرهای جوان دوست دارند روابط عاشقانه را تجربه کنند. دوست دارند از نظر جنس مخالف، دوست داشتنی و جذاب به نظر بیایند و توجه همه به سمت آنها جلب شود. بسیاری از دوستان یا نزدیکان خود را می بینند که درباره روابط عاشقانه خود صحبت می کنند، از طرف مقابل خود هدیه می گیرند، به آنها به روشهای مختلف ابراز علاقه می شود و … از خود می پرسد او چه چیزی دارد که من ندارم؟
وقتی در حال بررسی فاکتورهای جذابیت آن فرد است، تنها ظاهر قضیه را می بیند و همه آن فاکتورها در ظاهر فرد خلاصه می شود.. همانطور که پیش از این اشاره شد، جذابیت از نظر بسیاری، تنها زیبایی چهره است. اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است.


چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم

بسیاری خود را حتی زیبا می دانند اما باز هم دیگران توجهی به آنها نمی کنند و اگر هم توجهی باشد بسیار سطحی و زودگذر است. توجهی از روی هوس که متاسفانه بسیار در جامعه ما رواج پیدا کرده است. قطعا هدف ما از جذاب بودن، جذب کردن انسانهای پاک دل و صادق است. قطعا ما نمی خواهیم به هر قیمتی و با هر کار احمقانه ای جذاب به نظر برسیم، زیرا آن جذابیت همان است که گذرا و از روی هوس است.

راه جذابیت چیست؟

راه حل در درون خود شماست. تا وقتی که روی اعتماد به نفس خودتان کار نکنید، تا وقتی که از درون احساس ارزشمندی نکنید. تا وقتی که روی توانمندی های خودتان کار نکنید. در یک کلام تا وقتی که خودتان عاشق خودتان نشوید دیگران نیز عاشق شما نخواهند شد.
وقتی عاشق خودتان باشید همه به سمت شما جذب می شوند. جذب درون شما می شوند. افراد بسیاری هستند که نه لباسهای آنچنانی می پوشند نه چهره به ظاهر زیبایی دارند، در مورد دختران نه اهل آرایش هستند، نه عمل جراحی خاصی روی صورت خود انجام داده اند اما به طرز عجیبی دیگران به سمت اش جذب می شوند. پاسخ روشن است. آنها جذب درون او شده اند.
شما جذاب می شوید وقتی که مهمترین رابطه زندگی ات را رابطه خودت با خداوند مهربان بدانید. هماهنگی ذهن و روح نیز دقیقا همین است. روح ما بخشی از خداوند است و کامل و بی نقص است. آن که ساز مخالف می زند ذهن ماست. ذهن ماست که ما را لایق داشتن یک رابطه عاشقانه و سالم نمی داند. ذهن ماست که به ما احساس بی لیاقتی می دهد و بازتاب این ناهماهنگی درون را، در دنیای بیرونمان به شکل بی توجهی دیگران به خودمان می بینیم.
وقتی باورمان نسبت به خودمان تغییر می کند. وقتی با روح خود هماهنگ می شویم و با خودمان در صلح هستیم. دیگران نیز انرژی این هماهنگی را دریافت می کنند حتی از دورترین نقاط جهان. اینگونه است که وقتی با شخصی که حتی تاکنون او را ندیده اید و بصورت مجازی با او در ارتباط هستید انرژی اش را دریافت می کنید و نسبت به او احساس خاصی دارید. احساس نزدیکی، احساس دوست داشتن، احساس عشق و یا حتی برعکس، احساسهای منفی مثل تنفر، بدبینی و … نسبت به آن شخص دارید.
اگر خواستگار ندارید، اگر دیگران نسبت به شما کم توجه یا حتی بی توجه هستند، اگر به نظرتان جذاب نیستید، بدانید که چیزی در درون شما مشکل دارد. باوری در ذهن شماست که باید تغییر کند. باید آن باور تغییر کند تا نتایج بیرون از شما نیز تغییر کند.
وقتی از درون به هماهنگی برسید. وقتی رابطه تان را با خداوند درست می کنید. وقتی غرق خداوند می شوید، آنوقت دیگران برایتان مهم نیستند و اصلا محتاج توجه دیگران نیستید. دیگر در مورد نظر دیگران درباره خودتان رها می شوید و این رهایی آغاز توجه دیگران به شماست. آغاز ابراز محبت و جذب شدن دیگران به شماست.
همانطور که دیدید انسان اگر توحیدی باشد، اگر تنها یک رابطه و آن هم رابطه اش با خداوند برایش مهم باشد، بی شک همان خداوند همه را به سمت او هدایت می کند. همان خدایی که بهترین انسانها را دور محمد(ص) جمع کرد، همان خداوند می تواند بهترین انسانها و پاک ترین آنها را به دور شما جمع کند.

جذابیت را در درون خودت جستجو کن..

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
جسارت پرواز داری؟
نوشتهٔ بعدی
اسیر حصار ذهن!
فهرست