عاشق باش!

سلام به همه همراهان سایت امیر طبسی دات کام. امیدوارم آرامش خداوند در درون تان جاری باشد. در این مقاله قرار است آگاهی های نابی را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. می خواهیم وقت بگذاریم، انرژی بگذاریم و با خواندن این مقاله، فرکانس هایی عالی به جهان ارسال کنیم. پس با علاقه و عشق با من همراه شوید تا عاشق شویم. عاشق هر آنچه که سعادت دنیا و آخرت ما در آن است.

عاشق خودتان باشید

عاشق خودتان باشید تا دیگران عاشق شما شوند. روابط شما با اطرافیانتان زمانی درست می شود که با خودتان در صلح باشید. در صلح بودن با خودتان، یعنی هر لحظه احساس آرامش داشته باشید، یعنی هر لحظه از محیط اطراف تان لذت ببرید و شکرگزار باشید.

در صلح بودن یعنی با خودتان و خدای خودتان هماهنگ باشید، یعنی هماهنگی ذهن و و روح.  نتیجه این هماهنگی، عشق ورزیدن بی قید و شرط به خودتان و اطرافیانتان است. نتیجه این هماهنگی، آزادی و حس رها بودن است.  نتیجه این هماهنگی این است که از کنار هم بودن لذت می برید، همدل و مشوق یکدیگر می شوید.

نکته مهمی که باید همیشه بخاطر بسپارید این است که شما باید بپذیرید قدرت تغییر دیگران را ندارید و مهم تر از آن باید یادتان باشد که برای داشتن احساس خوب و حرکت در مسیر خواسته های تان، نیازی به تغییر رفتار دیگران ندارید. شما برای رسیدن به احساس خوب نیاز ندارید که اطرافیان شما آن طوری حرف بزنند که شما می خواهید یا همانگونه رفتار کنند که شما می خواهید.

طبق قانون، شما همان رفتار، گفتار و بطور کلی آن قسمتی از وجود افراد را در روابط خود تجربه می کنید، که به آن توجه می کنید. پس به سادگی می توانید با توجه به نکات مثبتی که در هر فرد وجود دارد، آن نوع رفتار را از آنها بیشتر ببینید.

بطور مثال درباره والدین تان، شما می توانید با پیدا کردن نکات مثبت پدر و مادرتان و توجه به آنها ،تحسین کردن شان و صحبت کردن درباره آن نکات مثبت با خودتان، باعث شوید تا فقط خوبی های آنها را تجربه کنید.

اگر به این روند ادامه دهید، اتفاقی که رخ می دهد این است که در زمان هایی که با پدر و مادرتان هستید، فقط رفتارهایی از آنها را می بینید که باعث می شود احساس خوبی به شما بدهد.

عاشق شغل تان باشید

 اگر کسب و کاری برای خودتان راه اندازی کرده اید لازم است هر روز در جهت پیشرفت و ارتقا کیفیت و کاراتر کردن محصولی که ارائه می دهید باشید و این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما عاشق کارتان باشید و شغل تان را معنوی ترین و با ارزش ترین شغل بدانید.

  • رمز موفقیت فروش محصولات و داشتن بازخوردهای عالی از باورهای عالی تان، عاشقانه کار کردن و بهتر کردن کیفیت محصولات است.
  • رمز موفقیت ارائه دادن بهترین و کامل ترین محصولات است.
  • رمز موفقیت این است که آنقدر عزت نفس تان بالا باشد، آنقدر به خودتان و محصول تان ایمان داشته باشید که به راحتی کیفیت و ارزشمندی محصول تان را تبلیغ کنید.
  • رمز موفقیت این است که خودتان همراه با کسانی که محصول شما را می خرند در زندگی تان استفاده کنید و به کیفیت و ارزشی که ارائه می دهید اطمینان داشته باشید .

عاشق دنیای پر از نعمت و ثروت باشید

کمبود را باور نکنید. این دنیا سرشار از نعمت و ثروت است. بجای کمبود، فراوانی نعمت را در این دنیا باور کنید. وقتی انسانی هم نوع خودتان را می بینید که از لحاظ ساختار بدنی و ذهنی شبیه شماست و ثروت مند شده است، ملک و املاک فراوانی دارد، تعداد زیادی ماشین و موتور آخرین مدل دارد، امکانات رفاهی آنچنانی دارد، به دیده حسرت به او نگاه نکنید، با خودتان نگویید حتما از راه نادرستی به ثروت رسیده است. بجای حسادت کردن و تهمت زدن، خوشحال شوید!

زیرا این موضوع نشان می دهد که شما هم می توانید به همه آن نعمت ها و ثروت ها برسید. شما هم می توانید آزادی زمانی و مکانی را تجربه کنید. شما هم می توانید همه آن نعمت ها و ثروتها را در زندگی تان داشته باشید، به شرط آنکه مثل آن شخص فکر کنید و مثل آن شخص عمل کنید.


مقاله تعریف عشق

مقاله تعریف عشق

عاشق رسیدن به رویاهای تان باشید اما به آن نچسبید

همه شما در زندگی تان خواسته و رویایی دارید. وقتی خواسته ای در شما شکل می گیرد، بدون شک رسیدن به آن خواسته نیز امکان پذیر است، به شرط آنکه:

  • قانون را بدانید، درک کنید و اجرا کنید.
  • باورهای هم جهت با خواسته خود داشته باشید.
  • باور کنید خداوند مشوق و حامی تک تک شما برای رسیدن به خواسته هایتان است.
  • باور کنید تمام خواسته ها و رویاهای شما معنوی هستند.
  • باور کنید تمام آنها به رشد و پیشرفت جهان کمک می کند.
  • باور کنید صلاح خداوند این است که تمام اتفاقات زندگی تان حاصل باورها و فرکانس های خودتان باشد. صلاح خداوند این است که شما خالق زندگی تان باشید.

کافیست شما در مورد خواسته هایتان افکار و باورهای قدرتمندکننده بسازید و خداوند طبق آن باور و فرکانس، شما را قدم به قدم برای رسیدن به آن خواسته، هدایت کند. خداوند برای شما تعیین نمی کند که چه خواسته ای برای شما خوب است و چه خواسته ای بد.

خداوند می گوید: من هر چه که شما بخواهید، هر فرکانسی که بفرستید همان را اجابت می کنم. خداوند از همه خواسته های شما حمایت می کند. خداوند پشتیبان همه شماست فارغ از اینکه چه رویا و خواسته ای دارید. طبق قوانین خداوند، تمام خواسته ها چه خوب و چه بد باعث رشد و گسترش جهان می شود!

برای رسیدن به اهداف و رویاهایتان باید باورهای هماهنگ با آن خواسته را بسازید، باید به آن خواسته توجه کنید اما به آن نچسبید. توجه کردن یعنی تمرکز کردن بر روی خواسته، یعنی در مورد آن خواسته صحبت کردن، باور ساختن، تجسم کردن، اقدام کردن و در یک کلام لذت بردن از مسیر رسیدن به خواسته..

منظور از نچسبیدن به خواسته یعنی رها بودن، یعنی چگونگی ها را به خداوند سپردن، یعنی باور داشتن به اینکه برای تمام مسائل و مشکلاتی که در مسیر رسیدن به آن خواسته با آن مواجه می شوید، راه حلی وجود دارد (ان معل العسر یسری). یعنی اجازه دادن و آزاد گذاشتن خداوند برای اینکه به بی نهایت طریق شما را به خواسته تان برساند.

چسبیدن به خواسته یعنی خودتان راه را مشخص کنید. یعنی بگوئید من تنها از همین راه می خواهم به خواسته خود برسم. یعنی کانون توجه تان را روی موانع مسیر بگذارید. یعنی خداوندی را فراموش کنید که راه حل تمام مسائل رو می داند.

شما باید فقط به خواسته خود فکر کنید نه موانع پیش رویتان..

عاشق کار کردن روی خودتان باشید اما اقدام را هم فراموش نکنید.

بعضی از شما تا متوجه می شود که همه تغییرات از درون شروع می شود و کافیست روی باورهایتان کار کنید، دیگر هیچ اقدامی نمی کنید. آنچه که باعث شد قانون جذب توسط بسیاری، به عنوان کذب محض مورد انتقاد قرار گیرد، همین دیدگاه است. آنها جایگاه اقدام عملی را در مسیر رسیدن به خواسته هایشان نادیده گرفته اند.

بگذارید ابتدا واژه باور را تعریف کنیم. باور یعنی افکار یا همان گفتگوهای ذهنی که بارها و بارها از طریق ورودی های ذهن، تکرار می شود. وقتی یک فکر به اندازه کافی تکرار شود تبدیل به باور می شود. به عبارت دیگر، وقتی فرکانس های ارسالی شما به اندازه کافی قدرتمند شود طبق قوانین جهان هستی، جهان یا همان سیستم خداوند مطابق با باور و فرکانسی که ارسال می کنید، اتفاقات، شرایط، افراد، ایده ها و اقدامات عملی را که با باورها و فرکانس های ارسالی شما، هماهنگ است به شما نشان می دهد.

شما در هر لحظه می توانید با توجه به فرکانس های تان، اتفاقات جهان اطراف تان را تغییر دهید. در ابتدا این تغییر بصورت ذهنی است و پس از تکرار آن، به صورت فیزیکی در جهان اطرافتان اتفاق می افتد. باور و اقدام عملی همگام با هم و همراه یکدیگر هستند.

 پس زمانی که می گویید روی باورهایم کار می کنم اما اقدامی نمی کنم یعنی درست داستان باورها را درک نکرده اید. زیرا به محض اینکه باور ساخته شود، منجر به احساس، منجر به یک عمل و رفتار می شود. همان چیزی که قرآن می گوید ایمان و عمل صالح. پس باید مسیر را درک کنید، ادامه دهید، عمل کنید، قدم بردارید و ایمان داشته باشید و بعد نتایج وارد زندگی تان می شود.

اجازه دهید با یک مثال موضوع باور را بررسی کنیم. فرض کنید امروز می خواهید یک دوست صمیمی به شما زنگ بزند تا احساس خوبی داشته باشید و از هم صحبتی با او لذت ببرید. این خواسته شماست.

فکر و باور هماهنگ با این خواسته چیست؟ اینکه دوست دارید با دوست تان صحبت کنید، اینکه باور دارید دوست تان سرشار از انرژی مثبت است..

باور، فکر و فرکانس ناهماهنگ درباره این خواسته چیست؟ باورهایی دارید مثل اینکه از کجا معلوم دوست من بخواهد با من صحبت کند، شاید در مورد موضوعی صحبت کند که من دوست ندارم. اینجاست که شما در حال ارسال فرکانس متفاوت با خواسته تان هستید.

پس طبق مثال بالا درباره هر خواسته ای، هم می توانید فرکانس هماهنگ با آن خواسته را ارسال کنید و هم باورها و فرکانسهای مخالف با آن خواسته.. انتخاب با شماست. اما جهان تنها بر اساس نوع فرکانس ارسالی شما پاسخ می دهد.

درباره پنج قسمتی که بصورت تیر وار به آن اشاره ای شد می توان یک کتاب نوشت. اما شنیدن همین مقدمه نیز می تواند ذهن شما را برای درک آگاهی های بیشتر آماده کند. در مسیر درک آگاهی ها و حتی عمل به این آگاهی ها باید قانون تکامل را هر لحظه به یاد بیاورید تا دلسرد و نا امید نشوید و ادامه دهید. آنچه نتایج را خلق می کند استمرار است..

امیر طبسی

افراد کمی آنچه گفته شد را باور می کنند

افراد کمتری به آن عمل می کنند

و همان افراد کمتر، بیشترین نتایج را می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
تو فوق العاده ای!
نوشتهٔ بعدی
چرا احساس گناه دارید؟
فهرست