با قرآن، توحید و یکتاپرستی آشنا شدم و در این مسیر زیبا قدم گذاشتم. مسیری که سراسر زیبایی، لذت و عشق است. امیدوارم در این مسیر، ثابت قدم بمانم و از خداوند مهربان می خواهم مرا یاری نماید تا بتوانم سهمی در ترویج توحید عملی و همچنین سهمی در گسترش جهان داشته باشم.

پروردگارا! دلهایمان را پس از آنکه هدایتمان فرمودی منحرف مکن و از سوی خود رحمتی بر ما ببخش زیرا تو بسیار بخشنده ای (آیه ۸ سوره آل عمران)

سایت انسان توحیدی را طراحی کردم تا مشتاقانه آگاهی های خود را با شما دوستان به اشتراک بگذارم و این نکته را هر لحظه به خود یادآور می شوم که آنچه باعث خلق نتایج دلخواه در زندگی ام می شود عمل به این آگاهی ها است.

در این سایت قرار نیست قرآن رو تفسیر کنیم. من مُفسر قرآن نیستم. نه علم این کار رو دارم و نه اصلا بهش علاقه ای دارم!

من معتقدم آیات این کتاب اینقدر واضح و روشنه که نیاز به تفسیر نداره. خداوند هم هیچ کجای قرآن نگفته خودتون نخونید و برید تا دیگران برای شما تفسیر کنند.

برعکس، بارها توو آیه های مختلف گفته مگه قرآن رو ساده بیان نکردیم که بخونید و پند بگیرید.

پس به دوستانی که فکر می‌کنند قراره اینجا قرآن رو تفسیر کنیم، پیشنهاد می‌کنم به سایت ها و منابع دیگه مراجعه کنند. چون اینجا قراره آیات رو ساده بخونیم و ببینیم خداوند قراره توو کتابش چی به ما بگه.

در این جهان قانون حاکمه و قرآن هم کتاب قانونه. اینجا قراره قوانین خداوند  رو  (که طبق وعده خودش ثابته و تحت هیچ شرایطی تغییر نمیکنه)یاد بگیریم.

و مهمتر از اون بتونیم به این قوانین عمل کنیم. با عمل به قوانین خداونده که سعادت و خوشبختی رو هم توو این دنیا تجربه می‌کنیم و  هم در ادامه، در دنیای بعد از مرگ..

توو این سایت قراره به خیلی چیزها شک کنیم! قراره خیلی چیزها رو خراب کنیم و از نو بسازیم پس اگه نگرانی که ستون‌های ایمان و اعتقاداتت بلرزه و بی دین و ایمان بشی، مطالب این سایت رو دنبال نکن!

گرچه نظر من اینه: اگه قراره ستونهای ایمانت اینقدر متزلزل و سست باشه که با چند خط نوشته، خراب بشه و بریزه پایین ، بهتره خودت خرابش کنی و  یک اعتقاد و ایمان راسخ بسازی که هیچی تکونش نده

امیر طبسی

فهرست