خداوند، بهترین اُستاد موفقیّت و قرآن، بهترین کتاب موفقیّت است!

با قرآن، توحید و یکتاپرستی آشنا شدم و در این مسیر قدم گذاشتم. مسیری که سراسر زیبایی، لذت و عشق است. امیدوارم در این مسیر، ثابت قدم بمانم و از خداوند مهربان می خواهم مرا یاری نماید تا بتوانم سهمی در ترویج توحید عملی و همچنین سهمی در گسترش جهان داشته باشم.


سلام به شما دوست عزیز!

من (امیر طبسی) در این سایت (انسان توحیدی) نمی خواهم وارد مباحث تخصصی قرآن شوم. در این سایت قرار است قرآن را بر اساس قوانین بدون تغییر خداوند بخوانیم.

قرآن بارها تأکید می کند که آیاتش ساده و روان است. کیست که آن را بخواند و پند بگیرد؟!

اما در خواندن قرآن یک نکته مهم را باید رعایت کنیم:

اینکه این آیات را باید بدون تعصب، بدون پیش داوری و بدون هر گونه پیش زمینه‌ی ذهنی بخوانیم. جز این باشد به نتیجه نمی رسیم!

چرا؟ چون وقتی بخواهیم با ذهنیت های از پیش تعریف شده‌ای که توسط والدین، مدرسه، جامعه، مذهب و … وارد ذهنمان شده است، قرآن را بخوانیم، تنها به دنبال تأیید باورها و اعتقادات قبلی خودمان هستیم!

امیدوارم بتوانیم در کنار هم و به کمک کتاب راهنمایی که تنها به اصل می پردازد و درگیر فرعیات نمی شود، در صراط مستقیم که همان مسیر سعادت و خوشبختی است قرار بگیریم.

چنانچه سؤالی درباره آیات قرآن و قوانین بدون تغییر خداوند دارید، می توانید از بخش پرسش و پاسخ قرآنی، سؤالتان را بپرسید تا من و سایر اعضای سایت به سوالات شما پاسخ دهیم.

امیر طبسی _ انسان توحیدی

فهرست